4. edukativni seminar SKASSS

Studenti VTŠ-a su učestvovali na 4. Edukativnom seminaru Studentske konferencije akademija strukovnih studija Srbije (SKASSS), u trajanju od 12. do 15. decembra 2017. godine. Ceminar se održavao na Zlatiboru, sa temom: "Jačanje kapaciteta studentskih predstavnika". Našu školu su predstavljali studenti sa svih smerova, koji nose samo pozitivna iskustva sa pomenutog

12. decembar 2017. - 09:00

End

15. decembar 2017. - 00:30

Address

Zlatibor   View map

Ceminar se održavao na Zlatiboru, sa temom: „Jačanje kapaciteta studentskih predstavnika“.

Našu školu su predstavljali studenti sa svih smerova, koji nose samo pozitivna iskustva sa pomenutog seminara.

Između ostalih tema, naši studenti su čuli nešto o novom Zakonu o Visokom obrazovanju, stručnoj praksi i dualnom obrazovanju. Organizator se potrudio i da napravi male radionice u kojima su studenti mogli više da nauče o pisanju CV-a i projekata.

Erazmus+ (Erasmus+) projekti i prvi poslovni utisak bile su teme koje su ostavile jak utisak na sve studente.

Odlični uslovi smeštaja i organizacija SKASSS-a, kakva priliči ovakvom seminaru, dovoljno su jak motiv da i iduće godine budemo učesnici ove manifestacije.