Државни дата центар – Data Cloud Technology

У државном дата центру у Крагујевцу потписан је Уговор о пословно-техничкој сарадњи између Академије струковних студија Шумадија и Data Cloud Technology.

Овим Уговором, који су потписали председник Академије Шумадија др Милан Ђорђевић и директор Data Cloud Technology Данило Савић, омогућено је да студенти Академије Шумадија могу да реализују стручну праксу у Државном дата центру, тј. у Data Cloud Technology.

Догађају су присуствовали др Александар Мишковић, руководилац Одсека Крагујевац Академије Шумадија, др Владимир Недић, професор струковних студија на Одсеку Крагујевац и Бобан Михаиловић, шеф Одсека за оперативни центар (NOC&SOC).

Овом Уговором је такође обезбеђено да студенти Академије Шумадија могу организовано да врше посете Државном дата центру и слушају стручна предавања у истом.