Ерасмус+ конкурс за мобилност студената

Поштовани студенти,
Са задовољством вас обавештавамо да је Тим за међународну сарадњу Академије струковних студија Шумадија у сарадњи са фирмом Serengeti Tech, из Бјеловара, Хрватска (www.serengetitech.com) уговорио двомесечну студентску праксу за десет својих студената.
Планирани термини праксе су:
  • 15./20. октобар – 15./20. децембар
  • 10./15. јануар – 10./15. март
Износ месечне стипендије која ће одабраним студентима бити исплаћена је 470+100 еура, односно 470+200 еура (конкурсом је дефинисано ко може остварити право на виши износ стипендије), а новчана средства су обезбеђена кроз Ерасмус+ пројекат који је одобрила и финансира Фондација Темпус.
У овом конкурсном року предност имају апсолвенти, а циљ Тима и Академије је да у наредном периоду континуирано ради на обезбеђивању оваквих и сличних прилика за своје студенте.
Надамо се да ће наши студенти бити мотивисани да се пријаве на праксу и да ће препознати и искористити добру прилику која им је пружена.
Конкурс је у току! Пријави се!